EVA CLINIC

by - January 08, 2021

Před dvěma dny jsem navštívila Eva Clinic v Hradci Králové. Klinika nabízí kompletní spektrum neinvazivních a mini-invazivních zákroků, včetně zákroků laserových. Práci paní doktorky Evy Havlové jsem sledovala na Instagramu už delší dobu a jelikož jsem teď na nějakou chvíli v ČR, tak jsem se rozhodla objednat na zákrok.

Chtěla jsem vyplnit líce a začínající kruhy pod očima kyselinou hyaluronovou a myslím si, že se to paní doktorce moc povedlo. Chodí mi hodně otázek, zda to bolí a musím vás ujistit, že se určitě nemusíte bát , aplikace absolutně nebolela, jen mi slzely oči a teď mám výplň v tvářích takovou tuhou, ale to změkne během pár dnů. Důvod proč jsem se pro to rozhodla je, že mám hodně dlouhý obličej a tohle mi dodá pěkný a souměrný tvar.

Pokud vás klinika zaujme, tak na stránkách mají kompletní ceník, který vám dá určitou představu, ale vše je individuální a proto doporučuji konzultaci. 

Pokud máte nějaké další otázky, tak mi klidně dejte vědět.
Mějte se pěkně !

You May Also Like

3 komentářů

  1. Your website came up in my search and I am impressed by what you have published on this topic. I am currently expanding my inquiry and thus cannot contribute further, nevertheless, I have bookmarked your website and will be returning to keep up with any upcoming updates. Just love it and gives thanks for tolerating my comment.
    Cyprus real estate for sale

    ReplyDelete
  2. Pretty blog, so many ideas in a single site, thanks for the informative article, keep updating more article.

    top software house in Pakistan

    ReplyDelete