Nd skin clinic Prestwich

by - December 05, 2020

Dneska jsem zašla na na místní kliniku u nás v Manchesteru. Šla jsem na masáž horkými kameny a na kosmetiku, konkrétně chemický peeling - Alumier MD Radiant 30. Tento peeling na bázi alfa-hydroxykyseliny obsahující kyselinu mléčnou ke snížení viditelných známek stárnutí a hyperpigmentace. Exfoliuje odumřelé buňky pokožky, zvyšuje její obnovu, zlepšuje texturu a tón pleti. Zaměřuje se také na více starostí s pletí, včetně jemných linek, vrásek, zabarvení, poškození sluncem a velkých pórů. 

Natalia, což je majitelka ND Skin Clinic použila také Alumier MD Radiant 20/10, který má kombinaci alfa a beta hydroxykyseliny, která obojí - omlazuje pokožku a omezuje známky akné. Zlepšuje tón a texturu pleti, odstraňuje odumřelé buňky pokožky a urychluje její obnovu. Víceúčelový resurfacingový Alumier MD Radiant 20/10 peeling se zaměřuje na pupínky akné, jemné linky, vrásky, velké póry, hyperpigmentaci a poškození sluncem. Každý peeling použila na jinou část obličeje, kde uznala za vhodné. 
__________________________________________________________________________________________

Today I went to our local clinic in Manchester for some treatments. I went for a hot stone massage and facial - specifically chemical peeling. Alumier MD Radiant 30 - An alpha hydroxy acid resurfacing peel containing lactic acid to decrease the visible signs of ageing and hyperpigmentation. Exfoliates dead skin cells, boosts skin turnover, improves skin texture and tone. Also, targets multiple skin concerns, including fine lines, wrinkles, discolouration, sun damage and large pores.

Natalia which is the owner of ND Skin Clinic used also Alumier MD Radiant 20/10, which is a powerful combination alpha and beta hydroxy acid resurfacing peel that both – rejuvenates the skin and reduces the signs of acne. Improves skin tone and texture by exfoliating dead skin cells and speeding skin turnover. The multipurpose resurfacing Alumier MD Radiant 20/10 peel targets acne pimples, fine lines, wrinkles, large pores, hyperpigmentation and sun damage. She used both peels on a different parts of my face,


all products used today 


You can find out about all the treatments they offer here or on their Instagram

You May Also Like

0 komentářů