ALL BLACK

by - September 12, 2020

Tenhle outfit je focený asi týden nazpět, když jsem byla v Česku. Mám na sobě nové tričko z americanoutlet.cz, s kterými jsem navázala spolupráci. Na e-shopu mají spousty super kousků za výhodné ceny. Mám pro vás také kód ''LEONA2020'', který se zadává v levém horním rohu a věci se vám zlevní o 40-60%, kód platí na vše krom věcí už ve slevě a platí do 26.9.2020. 

This outfit was photographed about a week ago when I was in the Czech Republic. I am wearing a new t-shirt from americanoutlet.cz, with which I started collaboration. The e-shop has a lot of great pieces at bargain prices. I also have the code '' LEONA2020 '' for you, which you have to enter in the upper left corner and things will be 40-60% cheaper for you, the code applies to everything except things already in the sale and is valid until September 26, 2020.
/ t-shirt americanoutlet.cz / bag, blazer asos.com / jeans Zara / shoes TK Maxx / sunglasses luxbryle.cz /

You May Also Like

2 komentářů

 1. That black blazer from Asos looks fabulous styled with the high-waisted black skinny jeans from Zara, black T-shirt, and accessorised with the heavy link necklace and sunglasses.
  You look very stylish. Great outfit!

  my blog
  my YouTube
  my Twitter

  ReplyDelete
 2. Stylish girl, thanks for sharing your outfits!

  prosphair lace front wigs

  ReplyDelete