Deer Restaurant

by - July 10, 2020

Před zhruba dvěma týdny jsem byla v Praze a s mamkou jsme zašly na jídlo do restaurace Deer Prague, která se nachází hned v centru a je specialista na zvěřinu, pečou si vlastní pečivo a dezerty. Restaurace má nádherný a luxusní interiér, takže pokud hledáte skvělý spot na fotky a zároveň dobré jídlo, tak doporučuji. 

Co se outfitu týče, tak jsem si oblékla overal ze stránky Femmeluxefinery.com a pokud vás zajímá odkaz přímo na tenhle overal, tak klikněte sem. Dále jsem na sobě měla zelinkavé pantofle z Botovo.cz.
_______________________________________________________________________________________

About two weeks ago I was in Prague with my mom and we went for a meal to the Deer Prague restaurant, which is located right in the city centre. They are specialist for a venison meat, baking their own pastries and desserts. The restaurant has a beautiful and luxurious interior, so if you are looking for a great spot for photos and good food at the same time, I recommend it!

I was wearing a jumpsuit from Femmeluxefinery.com and this is the direct link for it. I was also wearing a sandals from Botovo.cz.

You May Also Like

2 komentářů

  1. Díky za tip na restauraci :) Určitě zavitame až pojedem do Prahy, vypadá to tam opravdu stylově. Určitě tam budou i dobře vařit i když poslední dobou s zaměřují na taková fresh jídla a snažím se držet aspoň nějakou tu dietu i když si jednou za čas dám taky nějaký ten fastfoody :D

    ReplyDelete