CAMEL MAXI COAT

by - January 26, 2020

Tenhle outfit jsem na sobě měla dnes. Už jsem se těšila až vám ukážu tenhle novej kabát, kterej mi dorazil z Asosu před pár dny. Je z kolekce Emily Shak a dlouho jsem takovej hledala. Co se typu bot týče, tak takovéhle biker boots mám nejradši. Tyhle mám taky nové a už je asi nesundám. Džíny jsem našla poslední v Zaře za £10 ve slevách, což je naprosto super cena. 

I was wearing this outfit today. I was looking forward to showing you this new coat that arrived from Asos a few days ago. It's from the Emily Shak collection and I've been looking for coat like this for a long time. Biker boots are the best type of shoes I like to wear, I have these new ones and I probably don't take them off anymore. I found this jeans in Zara sale for £10 which is absolutely great price.

/ coat Asos / jeans Zara / top Femmeluxefinery / boots London Rag / bag, belt Gucci / hat H&M /

You May Also Like

1 komentářů

  1. Tak ten kabát je naprosto boží! Slevy v Zaře jsem též chytila, ale mám teď evidentně nějakou mezivelikost, kdy jsou mi jen trička, ale kalhoty/overaly mám buď krátké, nebo velké. Takže zatímco mé kamarádky odcházely s narvanými taškami, já akorát tak s dobrým pocitem, že tahle návštěva neublížila rozpočtu. :D

    ReplyDelete