ZVĚTŠENÍ PRSOU VIDEO | BREAST AUGMENTATION VIDEO

by - December 03, 2019

Je to skoro pět a půl týdne od mé operace prsou. Během tohoto času jsem se snažila natáčet útržky toho, jak jsem se cítila a co jsem dělala. Průběžně do toho jsem to sestříhávala, překládala, musela se vrátit zpět do UK, začít pracovat a podobně, takže to byl pěkně busy měsíc. Teď už se cítím mnohem lépe a konečně jsem video dokončila, takže doufám, že se vám bude líbit. 

It's almost five and a half weeks since my breast augmentation. During this time, I was trying to film for you how I felt and what I was doing. At the same time I tried to edit this video, translate it, had to go back to UK, start working etc, so it was very busy month for me. I feel so much better now and I finally finished this video, so I hope you will like it. 


 Fotka před operací na Brandeis Clinic / photo before my operation at the Brandeis Clinic

 Implantáty mám Motiva full 355ml & 375ml / I have Motiva implants 355cc & 375cc full

Operatér / surgeon Dr Lucie Kalinová


A takhle vypadají jizvy po pěti týdnech / this is how my scars looks like after five weeks.


Jsem moc šťastná, že jsem do toho šla a konečně to mám za sebou. Určitě vám dám ráda nějaký update třeba po půl roce, protože prsa se samozřejmě pořád hojí a mění. Mezitím se mějte krásně a doufám, že se vám video a článek bude líbit.

I'm very happy that I decided for this and it's all done now. I will definitely give you some update after six months or so as the breasts are still healing and will change a bit. In the meantime, have a nice day and I hope you enjoy the video and this article.

You May Also Like

2 komentářů

  1. Strašně moc děkuji za podrobné sdílení takové zkušenosti. Video jsem doslova zhltla a dodalo mi to obrovskou odvahu konečně se sebou také začít něco dělat. Mě tedy ještě zaujalo tohle video, kde jsem zjistila spoustu potřebných informací. A od Vas je to zase přesně z té druhé strany (klientky). Takže za mě úplně perfektně podané informace.

    ReplyDelete