NEON LACE BODYSUIT

by - July 29, 2019

Možná jste si už všimli, že neonky jsou teď v kurzu. Já sama jsem si pár kousků pořídila a tohle bodýčko je jeden z nich. Je z Femmeluxefinery stejně tak jako džíny které mám na sobě. Je to konečně první bodýčko, co jsem našla tady v Anglii, kde vám nejsou vidět bradavky :D takže palec nahoru! Odvážili byste se na podobný outfit?

You could notice that neon colors are very trendy at this moment. So I get a few neon pieces as well and one of them is this neon lace bodysuit which is from Femmeluxefinery, same like this high waisted jeans. This is the first bodysuit I found here in the UK which is not transparent on your boobs which is great :D. Would you wear this outfit? 

You May Also Like

2 komentářů

  1. The vibrant colour, mesh and lace details of the Femmeluxefinery bodysuit look extremely pretty. You look fabulous modelling it with the black skinny jeans. Very pretty!

    https://full-brief-panties.blogspot.com/2018/10/last-minute-halloween-excuse-post-with.html

    ReplyDelete
  2. AnonymousJuly 06, 2022

    Ahoj, zajímavé čtení, ráda čtu Tvoje články o módě. Tento mě inspiroval ke koupi body. Prohlížela webové stránky a tady jsem objevila nádherné bodíčko, které by se mi hodilo do kostýmku. Také jsem si ho objednala. Hezký den.

    ReplyDelete