CALIFORNIA HOODIE

by - March 29, 2019

Jste spíše na elegantní módu, nebo sportovnější? Já bych se přiřadila spíš k elegantnějšímu, ale postupem času sázím spíš na pohodlnost a proto se mi líbí víc a víc sportovní věci. Tuhle mikinu jsem našla na stránce isawitfirst.com a hned jsem si ji musela objednat. Vzala jsem si k ní své oblíbené Adidasky a outfit je na světě. Fotky jsou focené, když jsem jela pro mamku a neteř na letiště a bylo zrovna krááásně! Zítra musím bohužel zpět do práce, ale snad se mi pro vás podaří sestříhat video z akce, které jsem natočila včera. Tak se mějte pěkně! :-)

Do you prefer elegant or sporty style? I think I am more elegant person but now I am starting to prefer to feel more comfy so I have more and more sporty clothes. When I saw this hoodie on isawitfirst.com I knew that I need it! I took this pictures when I went to pick up my family at the airport and it was a beautiful sunny day. Unfortunately tomorrow I have to go back to work and hopefully I will edit video which I was recording yesterday on the blogger event! Have a wonderful day :-)


/ hoodie isawitfirst.com / jeans Missguided / sneakers Adidas / 

You May Also Like

1 komentářů

  1. Amazing post with lots of informative and useful and amazing content. Well written and done!! Thanks for sharing keep posting.

    ReplyDelete