HOTEL INDIGO MANCHESTER

by - December 16, 2018

Ve čtvrtek jsem měla úžasnou příležitost zůstat přes noc v nově otevřeném hotelu Indigo. Hotel se nachází přímo v centru Manchesteru, hned naproti Victoria Station a hned vedle obchodního centra Arndale. Pokoj ja útulný a my měli štěstí, že nás umístili až do jedenáctého patra, takže jsme měli krásný výhled na město. Večer nás čekala večeře v restauraci Mamucium, kde jsme si dali výbornou večeři a nějaké koktejly. Z celého večera jsem opravdu nadšená a věřím, že se brzy alespoň na jídlo vrátím. 

On Thursday I had an amazing opportunity to stay overnight in the new opened Hotel Indigo. The hotel is located right in the city centre just opposite Victoria Station and just next to the Arndale shopping mall. The room was cozy and we were lucky to have room in the eleventh floor, so we had a beautiful view. In the evening we had dinner at the Mamucium restaurant, where we had an excellent three-course meal and some cocktails. I'm really happy for this opportunity and thank you so much Hotel Indigo!/ dress Lotd / 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Zdravím, nádherné prostředí. Hned bych tam jela na prodloužený víkend. Nebo bych tak chtěla mít zařízenou ložnici. Inspirovalo mě , že aspoň si pořídila nové ložní povlečení. Jedno takové se mi líbilo na této stránce. Asi ho objednám. Přeji příjemný den.


    ReplyDelete