TENERIFE PHOTO DIARY

by - September 28, 2018

Asi před dvěma týdny jsme se vrátili z dovolené na Tenerife a já si vzpomněla, že jsem vlastně ani neudělala žádný článek s fotkama. Většinu fotek jste už mohli vidět na mém instagramu @leonameliskova a pokud mě ještě nesledujete, tak budu ráda pokud začnete! Dovolená byla super a každý den bylo krásně horko, což já miluju. Jeden den jsme jeli na výlet na sopku, ale tak mě ta cesta zmohla, že už jsme pak spíš chillovali v okolí a u bazénu. Všichni už začínají bláznit kolem Vánoc, ale já už se vidím zas u moře! 

About two weeks ago we returned from a holiday in Tenerife and I realized that I did not even made an article. Most of the photos you could already find on my instagram @leonameliskova and if you don't follow me yet I will be glad if you start! The holiday was great and every day it was so hot which I love. One day we went for a volcano trip and the rest of the days we just chilled by the swimming pool. 
 
You May Also Like

3 komentářů

 1. Such a lovely pictures, dear. You look stunning, as always!
  Regards.
  Codesarrival.com
  Couponsvolcano.com

  ReplyDelete
 2. Ahoj, s přítelem bychom chtěli vyrazit letecky na Kanárské ostrovy. Proto sháníme vhodné parkoviště v blízkosti letiště Praha. Na internetu jsme objevili zde parkování, kde mohlo být naše auto po celou dobu našeho pobytu v zahraničí. Přeji pohodový den. B

  ReplyDelete
 3. Moc se mi líbí, když někdo zpracuje článek o dovolené pomocí fotek, protože si to čtenář poté při čtení může mnohem lépe představit a někdy jsou i při blogování slova zbytečná :) Můžu se zeptat, zda máš nějaké zkušenosti s touto službou? Nejsem si stoprocentní jistá, jestli je opravdu nutné ji použít před odletem a možná by se hodily nějaké tipy od těch, kteří se v posledních 3 letech dostali dále než k hranicím naší republiky.

  ReplyDelete