TIPS FOR NICE COATS

by - November 25, 2017

V dnešním článku bych vám chtěla doporučit, kde na internetu můžete koupit pěkné kabáty. Blíží se Vánoce a venku je zima, proto by každá z nás měla mít alespoň pár pěkných kabátů, nebo bund. Co se mě týče, já miluji kožešinu. Moc se mi líbí snad na všem a nosím hlavně chlupaté vesty a kabátky, co jste si už možná mohli všimnout. Co se barev týče, tak si myslím, že to není nijak omezené. Všichni si možná zimu spojí s tmavšími odstíny, ale já se nebraním křiklavě červené, která se mi momentálně hodně líbí, bílé, modré, růžové, či tmavě zelené. Samozřejmě černá je stará dobrá klasika, ale není nad škodu to někdy oživit. 

První tři kabátky jsem vybrala ze stránky otto-shop.cz a to protože si myslím, že na na český e-shop mají velký výběr snad všeho. Našla sem tam nespočet kabátů, které bych si hned vybrala, ale také svetrů, topů a spodního prádla. První starorůžový kabátek sem vybrala, protože mám moc ráda tenhle styl a sama mám stejný, ale šedý. Parka s kožešinou, tak to snad ani nemusím vysvětlovat! No a červený kabátek, ten je podle mě naprosto top a nikdo vás v něm nepřehlídne. 

Teď trochu černé, haha. No nemohla jsem si pomoct, ale tyhle kabáty/bundy z Boohoo prostě miluju! Na Bohoo nakupuji celkem často, jelikož jak asi víte bydlím v UK a nakupuje tam snad každý.

A poslední na řadu moje milované Missguided. Tenhle e-shop mam asi nejradši z těch anglických tady. Vždycky tam najdu co chci za fajn cenu. Bíla kožešinová vesta, tak skoro stejnou mám doma a nemůžu si ji vynachválit. Pak jsem vybrala opět červenou a krásný elegantní černý kabát. Co říkáte, vybrali byste si nějaký?

You May Also Like

1 komentářů

  1. Líbí se mi ten druhý a pak ještě ten červený!

    ReplyDelete