Aislestyle.co.uk

by - January 30, 2016

 Chtěla bych vám ráda představila e-shop Aislestyle.co.uk, jelikož dávno nastala plesová sezóna a určitě spousta z vás bude shánět nějaké krásné šaty. Já nemám ráda na plesech přeplácanost jako to má většina ve zvyku a proto se mi nejvíce líbí nevýrazné barvy a jemné zdobení, takže určitě vsadit na jednoduchost, ale zároveň zaujmout.  Šaty se mi nejvíce líbí třeba v nude barvě a ze splývavého materiálu. Nesnáším ty svítivé odstíny růžové, zelené, modré a všech různých barev a co nejvíce volánu, co dost holek nosí. Myslím si, pravidlo "méně je více" v tomto případě rozhodně platí. Takže si svou volbu šatů pečlivě rozmyslete.

první šaty zde / druhé zde / třetí zde / čtvrté zde / páté zde / šesté zde / 
Na stránkách si krom šatů na ples můžete vybrat šaty na jakoukoli jinou událost. Ať už na párty, kde se ve výběru šatů můžete samozřejmě víc odvázat, nebo i svatební kde naopak musíte vybírat pečlivě. Pak i těhotenské. Šaty mají většinou v mnoho barvách, takže se určitě mrkněte!
Jaké šaty preferujete vy?

You May Also Like

5 komentářů

 1. Tie šaty vyzerajú krásne ! :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 2. Ty první a poslední ♥♥ krásné

  ReplyDelete
 3. Prvni a posledni u me vedou. Skoda, kdybych nebyla bleda blondyna, vybrala bych si ty bile ;)

  www.poshlife.cz

  ReplyDelete
 4. No tak z výběru ani jedny...

  Jinak, právě dopsán nejnovější post o blogerkách špindírách na mém blogu.
  Bella z Belliny tajnosti - můj tajný, 100% autentický deníček o všem, co nemohu běžně řešit s ostatními a o tom, co by mohlo ostatní zajímat

  ReplyDelete
 5. Přesně ty, co jsou vybrány-jednoduché a nadčasové! :-)

  ReplyDelete