INSPIRATION FROM HAMBEDO

by - November 15, 2020

Taky naprosto milujete obrazy? My máme sice malý byt, ale i tak se stále snažím si to tu zvelebovat, abych se tu cítila útulně. Jsme v pronájmu a obrazy bychom na zeď věšet neměli, ale já bych to nevydržela a na ebay prodávají různé super věci na přidělání obrazů a niž by se nějak poničila. takže pokud řešíte stejný problém, tak určitě mrkněte. 

Hambedo dodává vysoce kvalitní nástěnné obrazy. Díky jejich jedinečné spolupráci s vášnivými a kreativními umělci jsou schopni prodávat plakáty a doplňky do celého světa. Nabízí skvělé ceny, širokou škálu produktů, výjimečné služby a rychlé dodání. Objednat si můžete i do ČR, odkaz na český e-shop je TU.
__________________________________________________________________________________________________________________________

Do you absolutely love wall art too? We do have a small apartment, but I still try to make it cute so that I feel cozy here. We are renting and we should not hang posters on the wall, but I would not stand it and they sell various great things on ebay which are great for hanging the posters without damaging the wall.

Hambedo  delivers high quality wall art. Thanks to their unique collaboration with passionate and creative artists, they are able to sell posters and accessories worldwide. They offers great prices, a wide range of products, exceptional service and fast delivery. I absolutely love all the designs and I wish that one day we will get a bigger flat and I will be able to buy more wall art.

Collaboration - spolupráce 

You May Also Like

0 komentářů