BIODERMA PRODUCTS REVIEW

by - July 30, 2020

Jak už asi víte, tak jsem dlouholetý fanoušek Biodermy a používám ji už asi od patnácti let. Teď mi přišly nějaké nové produkty, tak bych se s vámi ráda podělila o názor. Některé jsem v minulosti už měla, ale některé jsou pro mě nové. V poslední době jsem začala být hodně citlivá na to, co za produkty používám a dokonce jsem měla alergické reakce a tak jsem se rozhodla si nějaké produkty právě od Biodermy zase pořídit. 

As you probably already know, I am a long-time fan of Bioderma and I have been using it from about fifteen years old. Now I have received some new products, so I would like to share my opinion with you. I already tried some in the past, but some are new to me. Lately I have become very sensitive to what products I use and I even had allergic reactions, so I decided to order some products from Bioderma again.První dva produkty jsou ze řady Hydrabio a to micelární voda a sérum. Tahle řada je skvělá na suchou pleť, na což právě já trpím. Micerální vodu asi všichni známe, prostě taková klasika. Sérum používám ráno a večer a musím říct, že pleť pěkně zhydratuje a cítím menší napětí. 
_________________________________________________________

The first two products are from the Hydrabio collection - micellar water and serum. This line is great for dry skin, which is what I suffer from. We all know micellar water, such a classic and the ones from Bioderma are simply the best. I use the serum in the morning and in the evening and I must say that the skin is more hydrated and I feel less tightness.


SPF je velice důležité a i když na vás právě nezáří sluníčko, tak ho potřebujete. Já jsem se rozhodla objednat tuhle mlhu a jednoduše si ji nastříkám na obličej před nanesením make-upu. Tenhle produkt je také super pokud jedete někam na dovolenou a chcete ochranu, co se snadno nanáší. 
_________________________________________________________

SPF is very important and even if the sun is not shining on you, you need it. I decided to order this mist and simply spray it on my face before applying make-up. It is also perfect and easy to use protection for your holiday.Poslední produkt je sprchový olej, který je super pro alergiky a lidi se suchou pokožkou. Je vhodný na tělo u obličej. Já ho mám ve sprše a jednoduše si s ním odstraňuji zbytky make-upu plus si s ním myju i tělo, pokožka je pak super vláčná. 
_________________________________________________________

 The latst product is Atoderm Shower Oil, which is great for people who suffer with allergies and dry skin. It is suitable for a face and also body. I have it in the shower and I simply remove the remnants of my makeup with it, plus I wash my body. My skin feels super soft after this product. 


I hope it helped you and have a fab day!

You May Also Like

3 komentářů

  1. really like your blog and how you put things together, keep it up!

    ReplyDelete
  2. Já bych musela zvolit trochu jiné produkty, protože moje pleť je spíše mastná. :( Co se týče SPF, musím se přiznat, že to jsem nikdy neřešila. :( Vždycky jsem chtěla být co nejvíce opálená, takže nějakou ochranu kůže jsem vůbec nepoužívala.. Teď se v tomhle musím polepšit. :)

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete