Bardot Long Sleeve Bodysuit

by - December 22, 2019

Doufám, že se máte super a nasáváte vánoční atmosféru. Já jsem měla prosinec hlavně pracovní a jsem ráda, že teď můžu trochu polevit. Tenhle outfit jsem na sobě měla před nějakou dobou, když jsme šli s přítelem na jídlo. Naprosto zbožňuji tohle bodíčko, které mi nedávno přišlo. Kombinovala jsem ho s koženkovými kalhotami, které mám už delší dobu a hodí se naprosto ke všemu. Doufám, že se vám tento outfit líbí a přeji vám krásné Vánoce!

I hope you have a great time and enjoying up the Christmas atmosphere. I was mainly working in the December and I'm glad that I can relax a bit now. This outfit I was wearing some time ago when we went with my boyfriend for lunch. I totally love this bodysuit that I recently received. I combined it with faux leather pants, which I have had for a long time and fit perfectly with everything. Hope you like this outfit and I wish you a Merry Christmas!
/ top Femmeluxefinery / pants Missguided / bag Gucci / trainers Guess / 

You May Also Like

3 komentářů

  1. There is something very definitive and royal about classic fashion – the black long sleeve bodysuit is from that exalted lineage and it shows, once you have put it on. It snugly drapes itself on your contours and speaks authoritatively – it just says that this is so. Statements by royalty are the law.

    ReplyDelete
  2. Thanks for suggesting good list. I appreciate your work this is really helpful for everyone. Get more information at One Shoulder Long Sleeve Bodysuit. Keep posting such useful information.

    ReplyDelete