BUDU MÍT ZVĚTŠENÁ PRSA

by - September 20, 2019

Někteří si možná myslí, že to je zbytečnost, že to člověk nepotřebuje, vyhozené peníze a že mi přeci jednou prsa narostou, třeba po dítěti (které neplánuji v dalších několika letech) a nebo prostě až přiberu, protože hubená přece nemůžu být navěky. No a co když to praskne, nebojíš se? Tak tohle si všechno člověk vyslechne, když se pro podobný zákrok rozhodne. 

Pamatuju si dobu ještě na základce, kdy všechny holky začínaly mít velký prsa a já pořád vypadala jako kluk, nebo jsem se tak aspoň cítila. Doba plynula a už tak od 18 let jsem si říkala, že jednou ty prsa prostě mít budu. Poslední dva roky jsem o tom přemýšlela už hodně silně a ještě aby ne v dnešní době Instagramu, kde dennodenně koukáte na krásný holky a řekněme to naplno, prostě závidíte a chcete to taky. A proč vlastně ne? Dnešní doba má takovou výhodu a skvělou medicínu, že celoživotní mindrák můžete vyřešit během hodiny. Tak jsem si prostě řekla, že už s tím nebudu otálet a každý den na to myslet a prostě to uskutečním. 

Konzultace a klinika kterou jsem si vybrala

Zrovna jsme už delší dobu měli naplánovanou dovolenou v Česku, tak jsem si rovnou domluvila konzultaci. Konzultace probíhala na Brandeis Clinic s úžasnou paní doktorkou a primářkou oddělení plastické chirurgie Lucíí Kalinovou. Nejprve jsem jim ukázala jak na tom jsem a pak jsme probrali, co si vlastně představuji a co by mi paní doktorka doporučila. Podstoupila jsem 3D vizualizaci, která naskenovala mé tělo a já jsem se mohla podívat, jak budu s danou velikostí a druhem implantátu vypadat. 


 Jaká značka a velikost implantátu?

Tohle asi zajímá nejvíce lidí a naprosto to chápu, protože já jsem dokázala číst stovky článků na toto téma. Já jsem se rozhodla pro implantáty značky Motiva a to nejen kvůli jejich skvělému Instagramu, kde mají spoustu fotek a užitečných informací, ale také proto, že je má moje kamarádka a vypadají nádherně! Jedna z výhod těchto implantátů je malá jizva, jelikož jsou elastické a i větší implantát se snadno vloží.

Můžete si vybrat buď kulatý tvar a nebo ergonomický, který je maličko víc přirozenější. Já jsem od začátku věděla, že chci kulatý, protože se mi prostě líbí objem už od horní části hrudníku a nevadí mi když to bude poznat, že jsou prsa umělá. 

 A co velikost? 

Abych se přiznala, ve velikostech prsou se pořád moc nevyznám a většinou jsem sahala po podprsence 75B, která mi pravděpodobně stejně byla velká, aby tam aspoň ''něco'' bylo. Přišla jsem za paní doktorkou jen s tím, že nechci aby prsa byla hodně malá, že to ani nebude poznat a taky ne úplně obří abych nevypadala moc mohutně. Následně jsem si vyzkoušela pár velikostí a všichni jsme se shodli, že 375ml vypadá nejlépe a asi bude nejblíže mým představám. Vhledem k tomu, že mám širší hrudník a jsem vyšší, tak ideál. 

Teď už jen čekám na termín a nemůžu se dočkat! Určitě sledujte i můj Instagram, kde jsem vytvořila výběr a budu tam přídávat všechny updaty.


Tak se mějte hezky a pokud vás bude cokoli zajímat, tak pište! 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Dobrý den, také přemýšlím o zvětšení na této klinice. Mohu se zeptat na cenu?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dobrý den, záleží jaký typ implantátu si vyberete (kulatý je levnější) ale cena cca 70 až 80 tisíc. :)

      Delete