SWIMWEAR INSPIRATION

by - July 20, 2019

Léto je v plném proudu a proto jsem si říkala, že vám dám nějaké tipy na to kde a jaké plavky si koupit. Já jsem milovník plavek a sama jich vlastním nejmíň deset. Nebráním se žádným barvám ani střihům, ale samozřejmě vše také záleží na vaší postavě a co vám lichotí. Já mám osobně radši dvoudílné plavky a to kvůli opálení, ale myslím si, že čím dál větší trend jsou právě plavky jednodílné. Hodně in jsou taky plavky tangové, které jsem si tohle léto dost oblíbila. 
Tuhle trojici plavek jsem našla na stránce Asos, kterou už určitě všichni dobře znáte. Moc ráda tam nakupuji a určitě jste mohli na mém instagramu vidět fotku, kde mám na sobě plavky s vysokým pasem právě z této stránky.
Další e-shop a tentokrát český je lascana-shop.cz. Na tento shop jsem narazila nedávno a zaujal mě širokým výběrem nejen plavek, ale i spodního prádla, plážového oblečení a podobně. Moc se mi líbí tyhle dvoje plavky, které vidíte na fotce. Oboje se hodí pro holky s menším poprsím, jako mám právě já. 

Poslední trojice je ze stránky missguided, což je Anglická stránka a mají nádherné věci. Oranžová barva je teď hodně trendy a černá nikdy nezklame!


Jaké plavky se líbí nejvíce vám?

You May Also Like

0 komentářů