TRY ON

by - June 15, 2019

Tak mi zase přišel balíček z Femmeluxefinery a proto jsem vám nafotila co mi přišlo a jak to vše sedí. Jako první jsem si vybrala takový zajímavý top. který vypadá jako by měl pod sebou košili. Kombinace černobílé nikdy nezklame a kvalita je super. Ideální na naše Anglické počasí, co tu momentálně máme. Pokud chcete vidět víc kousků, tak čtěte dál.

I've got a new package from Femmeluxefinery and that's why I took some try on pictures again. Like a first I've got this beautiful top which is in the black and white color and looks like it has a shirt underneath. It's perfect for our current rainy weather in the UK. If you want to see more just keep reading. 

Pod tenhle top jsem si také objednala černé, jednoduché legíny. Myslím si, že k takovým topům, které překrývají zadek jsou uplé černé legíny super.

I also ordered black basic leggings to wear it with this top. I think that with this kind of tops are black leggings the best. 


Další máme džínové šaty. Takové ještě v šatníku nemám a musím říct, že se mi dost líbí takhle v kombinaci s černým tričkem a černými botami. 

Next one I ordered a denim dress which I don't have in my wardrobe yet and I 
love it with the black t-shirt underneath and some black boots.


Poslední tu mám košilové šaty v námořnické barvě. Ty budu pravděpodobně nosit s podpatky a nebo vysokými kozačkami. Pak nějaké zlaté šperky, protože právě námořnická barva vypadá super se zlatou. 

Last we have this basic mini shirt dress in navy color. I think they look great with some high heels or overknee boots and some gold jewellery.


Have a good weekend!

You May Also Like

1 komentářů