HOW DO I STAY ACTIVE

by - April 16, 2019

Cvičíte? Já jsem čas od času chodila do posilovny asi od třinácti, ale teď cca poslední rok se snažím chodit víc pravidelně a krom klasického cardia se snažím i posilovat, abych trošku vytónovala. Chodím cca 3x týdně a střídám různé classes jako kruhový trénink, fat burn, nebo pump (což je cvičení s váhama), tak chodím i sama na nějaké stroje. Co se jídelníčku týče, tak už takhle jsem dost vybíravá, ale jím celkem zdravě, spíš bych potřebovala přidat na pravidelnosti, protože když strávím celý den v práci, tak moc nejím. I když jím zdravě, tak jednou za měsíc mekáči neodolám a prostě si ho dám :D máte to taky tak? Jinak jsem expert přes různá zelená smoothie, porád jím zeleninu a ovoce, prostě není den kdy bych si nějakou nedala. Od té doby, co se snažím cvičit, tak dbám i na kvalitní gym oblečení. Většinu mám od známých značek, ale tuhle soupravu mám od značky Melanyk.com a musím říct, že kvalita srovnatelná jako třeba Adidas. Vybrala jsem si šedo-růžovou kombinaci, protože většinu mám v černé a moc se mi líbí. 

Do you exercise? From time to time I went to the gym since like 13 years old but now the last year I am trying to go more and more. I used to do just cardio when I was younger but now I am trying to tone a little bit more. I am going 3x a week. I usually do some classses like circuits, fat burn or pump. Sometimes I go just on my own as well but I prefer classes. I eat quite healthy but if I want Mc-Donald once in the month it's ok. I love green smoothies, I eat fruit & vegetables everyday. From that time I am going to the gym I want also a high quality sport clothes. This outfit I've got is from Melanyk.com and I love it. The quality is very good and I choosed a beautiful grey & pink combination as most of my clothes is black and I needed some change. 


You May Also Like

2 komentářů

  1. Love this post! keep it up <3

    ReplyDelete
  2. Ahoj, zajímavé čtení, inspiroval mě, že musím se sebou něco dělat. Začala jsem chodit do fitness centra, abych trochu si zpevnila postavu. Chtěla bych si koupit něco sportovního na sebe. A tak jsem tady objednala si vše co chtěla. Přeji překrásný den.

    ReplyDelete