CALIFORNIA HOODIE

by - March 29, 2019

Jste spíše na elegantní módu, nebo sportovnější? Já bych se přiřadila spíš k elegantnějšímu, ale postupem času sázím spíš na pohodlnost a proto se mi líbí víc a víc sportovní věci. Tuhle mikinu jsem našla na stránce isawitfirst.com a hned jsem si ji musela objednat. Vzala jsem si k ní své oblíbené Adidasky a outfit je na světě. Fotky jsou focené, když jsem jela pro mamku a neteř na letiště a bylo zrovna krááásně! Zítra musím bohužel zpět do práce, ale snad se mi pro vás podaří sestříhat video z akce, které jsem natočila včera. Tak se mějte pěkně! :-)

Do you prefer elegant or sporty style? I think I am more elegant person but now I am starting to prefer to feel more comfy so I have more and more sporty clothes. When I saw this hoodie on isawitfirst.com I knew that I need it! I took this pictures when I went to pick up my family at the airport and it was a beautiful sunny day. Unfortunately tomorrow I have to go back to work and hopefully I will edit video which I was recording yesterday on the blogger event! Have a wonderful day :-)


/ hoodie isawitfirst.com / jeans Missguided / sneakers Adidas / 

You May Also Like

4 komentářů

  1. Amazing post with lots of informative and useful and amazing content. Well written and done!! Thanks for sharing keep posting.

    ReplyDelete
  2. You've provided quite good information here. This is fantastic since it expands our knowledge and is also beneficial to us. Thank you for sharing this piece of writing. stephen arthur designer fashion store

    ReplyDelete