TOP PRODUCTS - NOVEMBER / DECEMBER

by - December 13, 2018

Za poslední měsíc se mi nahromadily nějaké beauty novinky a já bych vám je ráda ukázala. Jako první bych začala kolagenovou řadou od značky Dermacol. V balíčku jsem měla denní krém, noční krém, oční krém a masku. Už asi od patnácti let se pravidelně mažu a to každý večer a ráno, bez toho bych prostě být nemohla. Tyhle krémy v sobě mají vysoký obsah kolagenu, který pomáhá pleť vypnout a redukuje vrásky. Řadu používám už cca měsíc a jsem moc spokojená.

In the past month I got a few beauty products and I'd like to show them to you. First I would like to show you a Dermacol collagen creams. I've got day cream, night cream, eye cream and face mask. I am using cream every night and morning, this is my routine since 15 years old. Creams have high content of collagen which helps to smooth your skin and reduce wrinkles. I am very happy with this products!

Další produkty jsou od značky Manufaktura. Pamatuji si jak jsem vždy chodila okolo obchodu Manufaktury a tak krásně to vonělo, stejně tak jako tyhle produkty. V balíčku od arome.cz jsem měla sprchový gel, pleťový balzám a krém na ruce. Pleťový balzám krásně zjemňuje a vytvoří na pleti ochranný film, který vás chrání v sychravém počasí. Krém na ruce je super do zimních dnů, je hutnější a to mi vyhovuje! 

Next products are from Manufaktura. I remember walking around this shop in Czech and it always smells so nice, same like this products. I in the package which I've got from arome.cz I had shower gel, face balm and hand cream. 
Poslední produkt není moc novinka, ale spíš klasika. Biodermu jsem používala už před pár lety a teď jsem se k ní opět vrátila. Micelární voda je bez parfemace a pokožku nevysušuje. Make up se s ní odličuje perfektně a myslím si, že v tomto případě se určitě vyplatí investovat. 

The last product is not new but more classic. I used to use Bioderma a few years ago and now I decide start to using it again. Let's be honest this micellar water is just the best same like any other products from this brand. It gently remove all of your make up and leave your skin soft and hydrated.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Bioderma má kvalitné produkty, zamerané i aknóznu pokožku

    ReplyDelete