PEARL SWEATER & RIPPED JEANS

by - August 21, 2018

Tenhle outfit se možná momentálně nehodí k počasí v Česku, ale u nás je furt asi tak 14 stupňů, takže mi je pořád zima a svetr není nic neobvyklého. Česko mi tolik nechybí, ale počasí bych vyměnila hned! Už delší dobu jsem se těšila až udělám fotky v tomhle svetru, protože mi přijde hrozně roztomilej. Perličky jsou trend už delší dobu a proto když jsem k outfitu vybírala kabelku, tak vyhrála tahle s perličkama ze Zary. Džíny mám z j5fashion.com, což je velkoobchod a musím říct, že mi sedí skvěle!

This outfit may not suit the weather in the Czech Republic at this moment, but it's about 14 degrees in the UK so I am still cold. I don't miss Czech too much, but I would swap the weather! I've been looking forward to take pictures in this sweater for a long time, because it is so cute. Jeans are from j5fashion.com which is a wholesale clothing e-shop and they fit perfectly./ sweater Zaful / bag Zara / jeans j5fashion.com / boots New Look / 

You May Also Like

4 komentářů

 1. Já ti tady toto svetrové počasí už závidím :) sice miluji léto a ještě si ho na začátku září užiji na dovolené v Portugalsku, ale pak už nasadím zcela podzimní mood! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Neni co zavidet, je to fakt hnus!! :D Leto tu je vzdy dva tydny.

   Delete
 2. Amazing blog.Best Forever.Good Keep It Up...

  ReplyDelete