JENN ARDOR NEW IN

by - August 22, 2018

Dneska se vám musím pochlubit, co za nádheru mi přišlo. Když jsem přišla z práce, tak na mě čekal velký balík a v něm tyto nádherné lodičky od značky jennardor.com. Určitě vám v nich vyfotím outfit, ale nemohla jsem to vydržet a musela jsem je vyfotit i takhle, protože jsou opravdu nádherné. Z tohoto e-shopu jsem objednávala poprvé. Nebyla jsem si jistá velikostí a nakonec jsem zvolila US 6,5, což je v ČR 37 a sedí super. Kvalita je srovnatelná s cenou a hlavně ty černé na mě působí dost luxusně. 

Today I have to show you my new heels as they are so pretty. When I came home from work a big package was waiting for me from jennardor.com. I'll definitely shoot an outfit later. I had to take a picture of it straight away as well because they are really wonderful. I ordered from this e-shop for the first time. I was not sure about the size and I decide for US 6.5, which is in the Czech Republic 37 and it fits just great. The quality is comparable to the price and especially the black ones make me feel so luxurious. Just continue to watch more photos 


Ještě nemám v šatníku žádné červené boty, tak jsem se rozhodla pro TYTO lodičky se zlatou kombinací a úplně mi připomínají Vánoce, co myslíte? Cena $49.99.

I do not have any red heels yet in the wardrobe, so I decided for THIS shoes with a gold combination and they remind me of Christmas, what do you think? Price $ 49.99.Černé nesmí chybět, to je prostě klasika! Co mě zaujalo nejvíc je ta mašle, která mi přijde hrozně roztomilá. Cena $52.99 a najdete je ZDE.

Black is just always must have, it's just a classic! What attracted me the most is the bow in the front which is so cuteeee. Price $ 52.99 and you can find it HERE.


A jako poslední nesmělo chybět něco pořádně holčičího a to je růžová. Škoda, že jsem je ještě neměla když jsem byla na svatbě, to by se mi přesně hodilo! ODKAZ a cena je $49.99

And like the last one I choosed a very girly colour - light pink. Shame that I didn't have them when I was at the wedding they would be perfect!  LINK and price is $49.99.Which one is your favourite? 
Sign up to get 20% off for the first order, code: SIGNUP20

You May Also Like

0 komentářů