CREATIVE NATURE SUPER FOODS / BANANA BREAD BEZ CUKRU A MOUKY

by - July 23, 2018

Nedávno mi přišel balíček od Creativenaturesuperfoods.co.uk. Tentokrát se nejedná o oblečení, ale o jídlo! Tahle stránka se zaměřuje na zdravé potraviny. jako jsou různý semínka. proteinové tyčinky, směsi na pečení a podobně. Já i když miluju nezdravé jídlo, tak se mu snažím vyhýbat a snažím se aby převažovalo to zdravé. V balíčku jsem měla celozrnný banana bread mix s kterým jsem vyzkoušela i recept a ten můžete vidět níže ve článku.

Few days ago I've got package from Creativenaturesuperfoods.co.uk. This time it's not about clothes but about food! Thes e-shop sell healthy food like seeds, protein flapjacks, baking powders etc. I love unhealthy food but I am trying to eat healthy and avoid junk food as much I can. In the package I had Organic Wholegrain Banana Bread Mix and if you want to see recipe with it just continue in reading.
Tady můžete vidět co vše se v balíčku nacházelo / Here you can see what I had in the package.
 Pekla jsem podle receptu na zadním obale. Bohužel mám doma pouze mělký pekáč, takže to byla spíš banánová buchta, ale moc dobrá! / I just followed steps on the back of the package. 
 Nejdříve jsem rozmačkala banán a přidala vejce, pak nalila rozpuštěné máslo a nasypala skořici. Ke konci jsem dala jen dvě velké lžíce banana bread mixu a pekla 20 minut. / mix banana, egg, butter, cinnamon and two table spoons of banana bread powder and bake 20 minutes.
 Buchtu jsem ozdobila kokosem, banánem a chia semínky. Vše bez cukru a mouky!! / I've put coconut, chia seeds and banana on the top.
 Ke kávě výborné!
Delicious with coffee
Dělali jste už něco podobného ?

You May Also Like

3 komentářů

 1. Panečku ty si krásne hnedá :O Závisť!

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  ReplyDelete
 2. Hmm výsledek vypadá moc dobře, až mi z toho zakručelo v břiše :D

  ReplyDelete
 3. Mixy na jídlo moc ráda nemám, ale různé flapjacky a ořechové tyčinky přímo zbožňuju :) Jaká příchuť tě zaujala nejvíc?

  ReplyDelete