BENEFIT NEW IN

by - May 26, 2018

Včera mi dorazil balíček od Benefitu s produktama a musím říct, že po rozbalení jsem skákala štěstím. Já jsem hodně velkej milovník kosmetiky a prostě takovejhle balíček je pro mě radost! Benefit miluju a nějaké produkty si pravidelně chodím kupovat jako například Ka-Brow a Hoola bronzer, no kdo jste tyhle dvě věci ještě nevyzkoušel, tak šup a pořiďte si je.  V balíčku na mě čekalo překvapení v podobě roztomilé jmenovky na kufr, což mi přijde super a už ji mám přidělanou na kufru. 
A co jsem vše v balíčku měla? Čtěte dál!


Cute jmenovka na kufr <3Přišel mi krycí pudr Hello Flawless, který zkouším poprvé, tak jsem zvědavá! Odstín mám ''Toasted Beige''. K tomu mám i make-up v odstínu ''Beige'', který jsem už dnes vyzkoušela a řekla bych, že je skvělý na léto. Je lehký a ne tak hutný a má ochranný faktor SPF 25 PA+++*. Barva mi sedne skvěle, takže palec nahoru.

Dále jsem v balíčku měla tuhle Konturovací tyčinku Hoola, kterou jsem ještě taky nezkusila, ale příští týden mám narozky, takže si s tím make-upem zas pohraju. No a abych vypadala pořádně opáleně, tak mám taky Tekutý bronzer Dew The Hoola. Naprosto miluju opálený vzhled, takže tyhle věci určitě využiju.

A poslední je věc kterou používám pravidelně už přes rok a to je Ka-Brow pomáda na obočí. Odstín mám 5 a vyzkoušela jsem už i 4, ale myslím si, že mi víc sedí tmavší. Nikdy jsem nevyzkoušela nic na obočí, co by tak drželo jako tohle, za mě nejlepší produkt. 
Zkusili jste něco od Benefitu a co je váš favorit?

You May Also Like

1 komentářů

  1. Nádherná kozmetika <3 O Benefite čítam čoraz viac a už by bolo načase niečo aj vyskúšať :)
    MOISSANIT

    ReplyDelete