BALI I LOVE YOU

by - May 14, 2018

Tak jsme se vrátili před dvěma dny z Bali. Kvůli časovému posunu se teď budíme hrozně brzy a usínáme buď odpoledne s tím, že se probudíme v jednu ráno a nebo brzy večer, což u nás normálně není obvyklé. Bohužel s návratem do práce se asi zase vše změní. Mám takovou smíšenou náladu a to ne protože by se mi na Bali nelíbilo, ale spíš naopak - líbilo .. až moc. Když pominu nádhernou přírodu a počasí, tak se mi tam líbil ten klid. Lidi nikam nepospíchaj, nestresujou, nejsou nepříjemný ba naopak a rozkrájeli by se pro vás, což tady z evropy moc neznám. Došlo mi, že se furt za něčím ženete abyste měli peníze a podobně, ale uniká vám ta krása a klidnost života, což mi vadí. Dokázala bych si klidně představit odjet na Bali na nějakej ten rok a vybočit z toho stereotypu. Třeba se mi to jednou povede! Mám tisíc fotek, tak se mrkněte alespoň na nějaké. 

You May Also Like

6 komentářů

  1. Moc krásný fotky! Já jsem se jetlagu trochu bála, přiletěli jsme ve 2 odpoledne a i když jsem po 30 hodinách na cestě byla mrtvá, usnuli jsme v 10 a naštěstí se nám ten spánkový režim spíš zlepšil, než naopak. :D Tak to zkus vydržet jeden den a pak se to napraví. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nám taky cestou tam, jen teď cestou zpět to máme trochu jinak, ale po lepší stránce .. vstáváme hodně brzo, což u nás není normální haha

      Delete
  2. krásne fotky, dokonalé miesto! :) tiež by som veľmi rada odišla takto niekam aj na rok :)
    MakeupbyVeo

    ReplyDelete
  3. Nádherný fotky! Teď mě to taky láká :D O Bali už přemýšlím dlouho, od tý doby co znám a sleduju Anie Songe. Spoustu lidí si to chválí. S tím klidem máš pravdu, tak jsem to vnímala třeba i v Chorvatsku i když je jasný, že Bali je něco úplně jinýho. Zkrátka jako by se zastavil čas :)

    ReplyDelete
  4. Krásné fotky. :) Já snad ještě začnu chtít na Bali. :D Pěstuje se tam čaj?

    ReplyDelete