NEW IN

by - February 28, 2018

Tenhle článek tady hodně dlouho nebyl. Mám téměř pořád něco nového, jen jsem to nefotila na blog. Tenkrát jsem se vám rozhodla vyfotit, co jsem si pořídila. Hlavní věc je asi tenhle Gucci pásek, který jsem chtěla už delší dobu, ale až teď se mi ho podařilo získat. Byl na předobjednávku a ještě to furt prodlužovali, až jsem se naštvala a zrušila to, protože doplnili mojí velikost v obchodě. Za týden se stěhujeme, takže můžete také vidět nějaké věci do domácnosti. 

It's a while since I post New in on my blog. I still have something new but I don't usually share it on my blog but I decide to do it after a long time. The main thing is this Gucci belt which I wanted few months and I finally got it! I had to pre order this belt and it should take maximum one month till it arrives but they told me that it will be another ten days so I lose my patience and went to the shop again and they had my size so I cancel online order. We are moving to the new flat next week so you can see some decoration as well. 
Řekla jsem si, že potřebuju nové boty a narazila jsem na tyhle semišové bez špičky ze stránky Zalando.
Chtěla jsem džíny s perličkama, protože se teď celkem dost nosí a vypadá to roztomile, ale nějak jsem to nehrotila. Šla jsem do posilovny a abych měla kratší cestu, tak to vždy beru přes Tk Maxx a tam jsem uviděla tyhle krásné džíny, poslední velikost a ve slevě!


Chtěla jsem něco ve výrazné barvě, takže tenhle modrý kabátek byl jasná volba.


 Už se taky připravuji na dovolenou na kterou jedeme v květnu a proto jsem si pořídila tyhle pantofle ve Victorii Secret a kufr. 
 Doplňky do nového bytu.

 Sprcháč a krém M&S taky už do nové koupelny.

You May Also Like

0 komentářů