DENMARK

by - February 08, 2018

Včera jsem se vrátila z Kodaně, kde jsme byli s přítelem navštívit kamarádku, co tam žije. Byli jsme tam jen na čtyři dny ale musím říct, že jsem si to tam zamilovala. Konečně pořádná zima a ne jak tady u nás v Manchesteru, už mi trochu ten sníh chyběl! Většina mých outfitů se skládala z teplého kožíšku a UGG sněhulí. Možná jsem to trochu podcenila a mohla jsem si vzít víc svetrů a podobně, ale narvat to do příručního zavazadla je celkem nemožné. Vždycky mě pak mrzí, že ty nejlepší outfity jsem tam nenacpala. V létě to je lehké, ale ta zima je komplikovanější, každopádně jsme to zvládli v pohodě. 

Viděla jsem spoustu krásných svetrů a dalších zimních věcí na mých oblíbených stránkách jako je Missguided, Boohoo, Pretty Little Thing či z českých EspritJenže nevím kam bych to narvala, takže jsem si stejně musela koupit pořádnej svetr až na místě, haha. Koukněte na nějaké fotky, které jsme tam společně s přítelem nafotili a snad se vám budou líbit. Byli jsme na návštěvě Tivoli, což je takový zimní areál, kde máte krásné obchůdky snad se vším, restaurace, atrakce, kluziště a podobně. Pokud plánujete jet do Kodaně, tak se tam určitě stavte, vypadá to tam jak v pohádce. Co mě dál uchvátilo byly restaurace a kavárny, tolik cool míst jsem už dlouho neviděla. Anglie je sice super, ale chybí tady tomu taková ta Evropská atmosféra, kterou mají jiná města. Teď musím zase zpět do práce a nemůžu se dočkat na další dovolenou! Ta je naštěstí už v květnu, takže to uteče jak nic.Byli jste už v Kodani a líbilo se vám tam? 

You May Also Like

3 komentářů

  1. nádherné fotky! :) v Kodani jsem ještě nikdy nebyla, ale moc ráda bych se tam někdy podívala!

    ReplyDelete
  2. To jsou nádherné fotky, ráda bych se tam taky někdy podívala :)

    ReplyDelete
  3. Dobrý den, zajímavý článek o Dánsku. Jak dárek jsme dostali poznávací zájezd do Dánska, bylo to letecky. Nebyl kdo by nás odvezl na letiště, pro jsem museli využít zaparkování našeho auta na tomto parkovišti. Přeji pohodový den.

    ReplyDelete