SELF CARE

by - January 21, 2018

Rozhodla jsem se napsat článek o něčem, co by měl asi dělat každý z nás a to starání se o sebe sama. Každý to možná bude mít jinak, než já a každý má rád jiné věci, ale já našla pár, které bych ráda zmínila. Myslím si, že to jak se o sebe staráte má také vliv na to jak se máte rádi. Já jsem s tímhle vždy měla problém a asi nikdy se sebou nebudu 100% spokojená a pořád budu hledat něco, co je špatně i když to tak třeba není, ale to sem hold já. Proto se ve svém volném čase snažím dělat něco, co mě uklidňuje a cítím se po tom lépe.

Jako první bych určitě zmínila braní různých vitamínů. Na to se docela potrpím a pořád se snažím brát něco. Od té doby, co jsem měla akutní nedostatek železa se snažím o sebe víc starat. Momentálně mám doma Colostrum, což je na imunitní systém, collagen na krásné vlasy a pleť a Magnezium. Pak také můžete vidět detoxikační čaj, který jsem začala pít včera.


Další bod je SPÁNEK. V tom jsem furt docela rebel, protože si prostě nezvyknu chodit spát brzo a víc energie mám prostě v noci. Pravda ale je, že potřebuji minimálně 7-8h spánku abych se cítila fresh. 
 Co mě dál uklidňuje a naprosto to miluju? Svíčky! A to nejlépe ty od Yankee, protože co si budem povídat, ty jsou prostě nejlepší.
To už asi všichni víte, ale pít hooodně vody je prostě zázrak. Nesnáším slazené limonády a podobně. Samozřejmě si ráda někdy dám džus, ale tím to hasne. Limonáda a podobně mi přijde jako zbytečný lepidlo do těla. Nic nemá na vychlazenou vodu s citrónem <3
 Ráda trávím čas sama a zároveň nesnáším bejt sama! Má to taky někdo tak? Já nevim jestli to je tím, že jsem blíženec a mám milion povah a protiřečím si, nebo čim. No, jelikož pracuju mezi lidma a hodně často mám na ně fakt nervy, tak miluju přijít domů, dát si vanu, do ní Lush, masku na obličej, pustit si oblíbený písničky a jen tak si zpívat po bytě. Ale na druhou stranu jindy, když jsem sama doma, tak mě přepadaj blbý nálady i když vlastně nemám důvod a jsem šťastná. No, každopádně mít čas sám na sebe a Lush bombu je důležitý, haha!
 Mimochodem olejíčky do vany jsou snad ještě lepší jak bomby!
 Prostě jsem si teď Lush zamilovala, už mě omrzely ty chemický věci z drogérií. 
 Miluju pečovat o svojí pleť. Pořád používám nějaké masky, olejíčky a nikdy bych neusnula, pokud bych si nenamazala obličej.
 Věci na obličej dost střídám, ale momentálně používám tyhle a jsem spokojená.
 A poslední nesmím zapomenout zmínit cvičení. Chodím tak 2x týdně, protože víc bohužel nestíhám, ale nedokážu si představit nedělat vůbec nic. Cítíte se po tom skvěle, když máte pocit, že jste udělali něco pro své tělo.
Tak se mějte hezky!

You May Also Like

1 komentářů

  1. Mám to dosť podobne, tiež berem vitamíny a hlavne železo a zinok, čoho ja mám naozaj nedostatok. Taktiež to mám tak s tým, že som rada s ľudmi ale milujembyť aj sama. Krásne článok! ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    ReplyDelete