EXCHANGE FOOD AND DRINK LOUNGE, MANCHESTER

by - November 01, 2017

V pondělí jsme byli s přítelem na večeři v jedné místní restauraci. Rozhodla jsem se, že bych vám mohla také ukázat kam tu chodíme a jak se nám vlastně v Manchesteru žije. Já jsem si tu za ty dva roky dost zvykla a beru to tu už jako svůj domov. V pondělí jsme byli v restauraci Exchange Food and Drink Lounge, která je součástí hotelu Novotel. Celkem jsme měli každý tři chody a drink. Restaurace působí velice útulně a na to, že jsme v této části města na jídle ještě nebyli, tak se nám tam moc líbilo. 

Me and my boyfriend went out for a dinner on Monday night. I decided to show you all how is the life here and where we going out in Manchester. I have been living here for almost  two years, so this place became my home.  On Monday night we have tried new restaurant called Exchange Food and Drink Lounge which is part of hotel Novotel. We both had three-course meal and a drink. 
Restaurant was very cosy, inviting place. This was the first time we ate in this part of  the town - overall we loved it! And we will be going back. Espresso Martiny and glass of Rose 
Baked camembert and garlic bread

 Steak for me! :)
 Burger for my love 
Strawberry cheesecake and Chocolate brownie

 Dobrou chuť!

You May Also Like

1 komentářů

  1. Och, vyzerá to tam nádherne a jedlo veľmi chutne! Hneď som dostala chuť na poriadny a pravý burger! <3
    WITH GREY WOLF

    ReplyDelete