Givenchy Dahlia Divin

by - July 16, 2014

Včera jsem se zúčastnila prezentace nového parfému Givenchy Dahlia Divin. Akce se konala v kavárně Bistro de France na Malé Straně. Dress code byla bílá, béžová a zlatá. Šla jsem tam s Miou a pak přišla i Terka. Rozhodla jsem se, že nechám foťák doma a natočím video s novou kamerkou Canon Legria mini. Videa z akcí mi přijdou daleko živější a zábavnější, než jen fotky, takže se pokusím vždycky nějaké natočit. 
Celá akce byla moc vydařená. Potkala jsem zajímavé a přátelské lidi, dala si výborné frappé a cupcake, poznala Jitku Válkovou, která je ve skutečnosti ještě krásnější a hlavně moc milá. Měla na sobě nádherné šaty, které má na svědomí talentovaný Sam Dolce.
Parfém je luxusní, přepychový, přitažlivý a to vše je pojítkem mezi Haute Couture a parfémem. Tento parfém chce dokázat, že každá žena je bohyně. Flakon je nadčasový s čistými liniemi a jemně zaoblenými hranami. Je to obraz nejkrásnějších rób od Givenchy. 

Můza této jedinečné vůně je talentovaná zpěvačka, skladatelka, autorka, herečka, producentka, režisérka.. Alicia Keys. Své první album vydala v roce 2001. Umělecký ředitel Maison de Couture Givenchy Riccardo Tisci navrhl přímo pro ni několik kostýmů a proto má Alicia a Maison de Givenchy jedinečné pouto. Pro značku Givenchy je velkou ctí uvést poprvé její jméno na svém parfému.
Parfém je novinka a teprve cca. před dvěma týdny byl představen v Paříži. U nás bude k dostání v září.

You May Also Like

16 komentářů

 1. Krásné video i fotky a ten parfém vypadá moc pěkně už na první pohled :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. bože ta Moravcová se na*ere fakt všude ... vy jste ale s Miou krásné jako obvykle :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Byly jsme pozvané, ale HATERS MAKE US FAMOUS :) Jinak hezký post i video :*

   Delete
 3. Parfém na pohled vypadá skvěle :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. nádherné fotky, všem vám to moc sluší:)
  Eva Hearts Life

  ReplyDelete
 5. Páni, tak už vím, čím si v září, jako útěchu za začátek školy (kecám, do školy se těšim :D) udělám radost. :D Vypadá fakt skvěle! ...a ty pochopitelně ještě líp. ;)

  ReplyDelete
 6. Vau :) pěkný článek :) moc ti to sluší!

  ReplyDelete
 7. všichni v bílém =) byl dress code ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. AnonymousJuly 17, 2014

   bílá, béžová a zlatá...píše to i v článku:DD kterej si asi nečetla:)

   Delete
 8. Skvělý video :) A parfém vypadá krásně
  http://veru-life.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 9. video je super :)

  ReplyDelete
 10. Video je dobrý nápad :-)

  ReplyDelete
 11. Miuška je peknučká. Tie jej vlasy ach :) Videá sú super nápad. Zachytí to tu atmosféru určite o niečo lepšie ako fotky :)

  ReplyDelete
 12. Taky oceňuju, že jsi místo fotek nahrála video. Fotkami přecpaných blogů je dneska už strašně moc... Je na čase, posunout se někam dál ;) Ten parfém jsem dostala od manžela k narozeninám a naprosto ho miluju (parfém i manžela :))))

  ReplyDelete